Windows 7 budou distribuovány od 22. října

Tu více a onde zase méně očekávaný následník Windows Vista jménem Windows 7, kterého jsme se měli dočkat až v roce 2010, bude uveden dříve. Potvrdil to v posledních dnech přímo Microsoft, který se postavil za informaci, že se Windows 7 začnou prodávat již od 22. října 2009.
reklama

Důvodů, proč se k tomu Microsoft rozhodl, je hned několik, nicméně ten nejdůležitější docela určitě bude ten, že chce stihnout předvánoční nákupní horečku. Nová Windows budou k dispozici celkem v 6 verzích: Starter Edition, Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate a Home Basic for developing markets. (Podrobnosti na ExtraWindows.cz)

Dodejme ještě pro zajímavost, že zdrojový kód Windows 7 bude zfinalizován a odeslán do výroby během druhé poloviny července. Po absolvování všech nezbytných distribučních peripetií si pak nová Windows 7 zákazníci budou moci zakoupit od již zmíněného 22. října. Ačkoliv je známo datum, bohužel ještě pořád není známa cena, o které se zatím můžeme jen čile dohadovat...

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru