Windows 7: 7 prodaných kopií každou sekundu

Microsoft na včerejší technologické konferenci pořádané bankou Merrill Lunch potvrdil, že Windows 7 se prodávají opravdu velmi dobře.
reklama

Microsoft za prvních šest měsíců prodal přes 100 milionů kopií Windows 7, čímž se poslední verze Windows stala podle Microsoftu nejrychleji se prodávajícím operačním systémem v historii. Toto není úplně nová informace, co Microsoft však na včerejší konferenci prozradil je, že prvních šest měsíců po vydání nových Windows se jich prodávalo 7 kopií za každou sekundu.

V porovnání například s iPadem od Apple, který je nyní obrovským hitem, se tak Windows 7 prodávají stále 15x rychleji. Podle společnosti Net Applications v současné době využívá Windows 7 na světě přes dvanáct procent počítačů, což je asi 3x tolik, než jaký podíl má na trhu Mac OS X. Net Application pak dodávají, že Windows 7 mají také vysokou míru spokojenosti svých uživatelů - prý více, než 94%.

Zdroj: WSS

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru