WiMAX již ve 24 městech ČR

Ano, je to skutečně tak – dnes, v roce 2010, je technologie WiMAX díky Českým Radiokomunikacím dostupná již v celkem čtyřiadvaceti městech.
reklama

K počátku roku 2010 nám přibyla další 4 města a ještě na konci roku 2009 se WiMAX objevil taktéž v Domažlicích, Berouně, Mariánských Lázních a ve Dvoře Králové nad Labem. Služby na bázi technologie WiMAX nabízí koncovým zákazníkům z řad menších a středních společností od převzetí maloobchodní části Českých Radiokomunikací počátkem prosince telekomunikační operátor T-Mobile.

Přehledové mapy o pokrytí signálem a bližší informace případný zájemce nalezne na stránkách Českých Radiokomunikací www.radiokomunikace.cz. Připomínáme, že dosah je v řádu kilometrů v městské zástavbě a cca 50 km při přímé viditelnosti. Konkrétně České Radiokomunikace nabízejí služby s propustností až 5 Mb/s v obou směrech.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti České Radiokomunikace

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru