White Pearl: první GPS navigace pro ženy

Známý výrobce navigací TomTom se rozhodl vyrobit jeden model určený výhradně ženám. Výsledkem je navigace White Pearl. Ženám by měl vyhovovat design tohoto zařízení i jeho obsah, který má zajistit příjemný a bezstarostný požitek z navigování.

Reklama

Zaujmout by mělo perleťové provedení, aktivní držák EasyPort, nebo hedvábný uzaviratelný sáček, který je součástí balení.

GPS navigace TomTom WhitePearl

GPS navigace TomTom WhitePearl

V navigaci White Pearl najdete technologii Map Share a pomůcku IQ Routes určenou pro přesný výpočet doby příjezdu a délky cesty. Ženám speciálně jsou uzpůsobeny i body zájmu, nazvané Místa k vidění, Nakupujte do zemdlení nebo Móda pro každý den.

GPS navigace TomTom WhitePearl

GPS navigace TomTom WhitePearl

„Přístroj jsme navrhli tak, aby ženy oslovil zejména vynikající komfortem při navigování okořeněným trochou zábavy, exkluzivity a stylu,” vysvětluje Corinne Vigreuxová, výkonná ředitelka společnosti TomTom. „Tento důležitý tržní segment výrobci spotřební elektroniky v minulosti téměř opomíjeli. My jsme si však uvědomili jeho důležitost a v reakci na to vyvinuli White Pearl.”

GPS navigace TomTom WhitePearl

GPS navigace TomTom WhitePearl

Navigace White Pearl by od konce června měla být k mání v obchodech Datart za 5 290 Kč.

Být TomTomem, asi bych se trošku obával reakcí feministek. Ono když jsou některé technické věci označeny jako “pro ženy”, vzbuzuje to v řadě lidí negativní emoce. Jak se na podobné věci dívají ženské čtenářky Maxiorla? (nestyďte se, je vás tu dost, pokud vím).

Zdroj: Tisková zpráva. Další informace zde.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář