WebsiteSpark: Nový vývojářský program od Microsoftu

Microsoft v rámci podpory komunity tvůrců webů spouští program WebsiteSpark. Od nových nástrojů, které zde nalezneme, si slibuje zejména ten fakt, že uživatelé budou díky němu moci tvořit pohlednější webové stránky.
reklama

Jedná se o program snažící se podpořit tvůrce webových aplikací v jednoznačně malém měřítku, jelikož jednou z podmínek přijetí do 3letého programu WebsiteSpark je to, že do něj mohou vstoupit firmy zaměřené na vývoj a design webů s maximálně deseti zaměstnanci. Za vstup do programu se nic neplatí, za výstup je však nutno zaplatit 100 USD.

A jaké výhody čekají na členy? V první řadě to jsou vývojářské nástroje a řešení pro web (3 licence Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition, 2 licence Microsoft Expression Web 3 a 1 licence Microsoft Expression Studio 3). Dále jsou v banku 2 produkční licence Microsoft Windows Web Server 2008 nebo R2 a 2 produkční licence Microsoft SQL Server 2008 Web Edition. Přislíben je i nástroj pro administraci webů DonNetPanel. Microsoft se dušuje, že členy čeká i profesionální podpora a školení (2 zásahy technické podpory, přístup ke komunitní podpoře, neomezený přístup k řízeným technickým diskusím na MSDN a neomezená podpora pro netechnické záležitosti). Zajímavě rozhodně působí i možnost zviditelnit se a využít případné nabídky na serverhosting od WebsiteSpark hosting partnerů.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru