WebsiteSpark: Nový vývojářský program od Microsoftu

Reklama

Microsoft v rámci podpory komunity tvůrců webů spouští program WebsiteSpark. Od nových nástrojů, které zde nalezneme, si slibuje zejména ten fakt, že uživatelé budou díky němu moci tvořit pohlednější webové stránky.

Jedná se o program snažící se podpořit tvůrce webových aplikací v jednoznačně malém měřítku, jelikož jednou z podmínek přijetí do 3letého programu WebsiteSpark je to, že do něj mohou vstoupit firmy zaměřené na vývoj a design webů s maximálně deseti zaměstnanci. Za vstup do programu se nic neplatí, za výstup je však nutno zaplatit 100 USD.

A jaké výhody čekají na členy? V první řadě to jsou vývojářské nástroje a řešení pro web (3 licence Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition, 2 licence Microsoft Expression Web 3 a 1 licence Microsoft Expression Studio 3). Dále jsou v banku 2 produkční licence Microsoft Windows Web Server 2008 nebo R2 a 2 produkční licence Microsoft SQL Server 2008 Web Edition. Přislíben je i nástroj pro administraci webů DonNetPanel. Microsoft se dušuje, že členy čeká i profesionální podpora a školení (2 zásahy technické podpory, přístup ke komunitní podpoře, neomezený přístup k řízeným technickým diskusím na MSDN a neomezená podpora pro netechnické záležitosti). Zajímavě rozhodně působí i možnost zviditelnit se a využít případné nabídky na serverhosting od WebsiteSpark hosting partnerů.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Reklama

Přidat komentář