Webová Office již nestihnou srpnové technické preview

Poté, co "prošvihnul" svůj původní srpnový termín, slíbil Microsoft, že se testovací verze nových webových Office objeví zkrátka již "brzy".
reklama

Mluvčí firmy k věci sdělil: "Na konferenci Worldwide Partner Conference jsme prozradili, že aplikace z řady Office Web budou ve svém technickém preview k dispozici orientačně někdy kolem srpna. I když to nemusí nutně znamenat, že se objeví ještě před koncem srpna, docela určitě to naznačuje, že se objeví velice brzy."

Společnost nijak nezdůvodnila, co prodloužení způsobilo. Za zmínku jistě stojí i to, že firma technické preview webových Ofice nepředváděla ve stejný čas, jako Office 2010 a Microsoft SharePoint Server 2010. Na druhou stranu, padlo zde o produktu několik slov, ale většina směřovala samozřejmě na Office 2010.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru