Webová Microsoft Office si nepotrpí na Operu

Za předpokladu, že používáte webový prohlížeč Opera či Google Chrome, pak raději neočekávejte příliš od chystaných webových Office od Microsoftu, jež se mají objevit spolu s Office 2010 dalším rokem.
reklama

Když minulý říjen ohlásila redmondská pobočka svůj chystaný aplikační balík typu Office, jež má konkurovat online verzi Google Docs a všem podobným titulům obecně, bylo nám, uživatelům, sděleno, že produkt bude "kompatibilní se známými internetovými prohlížeči".

Zdá se ovšem, že se v Microsoftu zřejmě ještě pořádně nestihli obeznámit se všemi browsery: Kromě Google Chrome a Opery to platí i pro Safari ve Windows verzi a kupodivu i IE6. A co máme na mysli? Ani jeden z nich není v seznamu podporovaných prohlížečů, jež se objevil na blogu patřícímu Office Web Apps týmu. Oficiální podpora Office Web Apps tedy bude pouze pro IE7 a IE8, Firefox 3.5 (Win, Mac i Linux) a Safari 4 na Windows, toť vše.

Podrobnosti najdete také v naší straší zprávičce Online Office 2010 využije Silverlight 3.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru