Webová galerie Zonerama jako aplikace pro Android

Web pro sdílení fotografií Zonerama, který je propojen se správcem a ediorem fotografií Zoner Photo Studio, má nyní vlastní aplikaci pro mobilní operační systém Android.
reklama

Službu Zonerama, které se větší popularity dostalo s uvedením nové verze Zoner Photo Studio 14 loni na podzim, využívá 10 000 uživatelů. Patříte-li mezi ně, můžete k prohlížení svých snímků využít novou aplikaci Zonerama pro Android. Snímky, které si vyberete, se do mobilu stáhnou a jsou tak k dispozici i při absenci internetového připojení. Kopírování probíhá již ve verzi optimalizované pro rozlišení mobilních zařízení, úpravu provede automaticky server, kde Zonerama běží.

Zonerama pro Android

Jen ale škoda, že Zonerama pro Android zatím neumí fotografie do galerie nahrávat.

Na vývoji aplikace se podílel tým pracující na Zoner Photo Studio spolu s vývojáři jiného produktu, který má Zoner pro Android - Zoner Antivirus.

Zdroj: Tisková zpráva ZONER software

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru