Web a služba Photosynth od června s novými vlastnostmi

Tým stojící za webem a službou Photosynth se nechal v posledních dnech slyšet (v podobě tiskového prohlášení), že jejich dítko prošlo v rámci svého červnového updatu několika zajímavými změnami a nutno již na úvod jedním slovem doplnit, že vypadá zajímavěji, nežli kdy jindy.

Reklama

Novinky začínají dokonce již u změn v designu homepage: Právě tam návštěvníci uvidí “featured synth”. Tím ovšem změny k lepšímu nekončí - přepracován byl i vyhledávací systém, který nyní poskytuje relevantnější výsledky i je umožňuje třídit dle popularity uživatel, data, autora a vlastnosti synthy-ness.

Jednou z nejlepších vlastností ovšem na každý pád je schopnost webu “vysvítit” klepnutím myši snímky, které nás zajímají. Taktéž jde přecházet zpět a vybrat jinou z vysvícených fotek nebo některý ze starších synthů. Je nutno se k tomu zalogovat, poté přejít na vlastní synth a nato ještě kliknout na “Edit Synth and Highlights” tlačítko. Nyní již jen stačí procházet synthem a u obrázků, které nás zajímají, kliknout na tlačítko “Add Highlight”. Tyto Highlighty lze popsat či změnit jejich pořadí.

Zdroj: Channel 10

Reklama

Přidat komentář