Web a služba Photosynth od června s novými vlastnostmi

Tým stojící za webem a službou Photosynth se nechal v posledních dnech slyšet (v podobě tiskového prohlášení), že jejich dítko prošlo v rámci svého červnového updatu několika zajímavými změnami a nutno již na úvod jedním slovem doplnit, že vypadá zajímavěji, nežli kdy jindy.
reklama

Novinky začínají dokonce již u změn v designu homepage: Právě tam návštěvníci uvidí "featured synth". Tím ovšem změny k lepšímu nekončí - přepracován byl i vyhledávací systém, který nyní poskytuje relevantnější výsledky i je umožňuje třídit dle popularity uživatel, data, autora a vlastnosti synthy-ness.

Jednou z nejlepších vlastností ovšem na každý pád je schopnost webu "vysvítit" klepnutím myši snímky, které nás zajímají. Taktéž jde přecházet zpět a vybrat jinou z vysvícených fotek nebo některý ze starších synthů. Je nutno se k tomu zalogovat, poté přejít na vlastní synth a nato ještě kliknout na "Edit Synth and Highlights" tlačítko. Nyní již jen stačí procházet synthem a u obrázků, které nás zajímají, kliknout na tlačítko "Add Highlight". Tyto Highlighty lze popsat či změnit jejich pořadí.

Zdroj: Channel 10

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru