Vyzkoušejte, zda vám více sedne Google nebo Bing

Microsoft v sílu svého vyhledávače Bing opravdu věří, a tak se rozhodl spustit portál s názvem Bing it On, který porovnává hledání v Bingu a Googlu podle pěti kritérií.
reklama

Bing it On funguje tak, že uživatel zadá do vyhledávacího políčka klíčové slovo a stiskne tlačítko Vyhledávat. Následně se mu zobrazí výsledky hledání, v nichž jsou promixované odkazy z Googlu i z Bingu - uživatel však neví, které výsledky jsou z kterého vyhledávače, a má označit ty, jež jsou podle něj nejpřesnější. Bingu se v posledních letech příliš nedařilo, na podzim minulého roku Microsoft zveřejnil informace, podle kterých mu jeho vyhledávač čtvrtletně prodělává téměř miliardu dolarů. Microsoft se však snažil ve svém boji s Googlem uspět na všech frontách, a tak uzavřel dohody s Yahoo, Facebookem i Twitterem.

Microsoft tvrdí, že podle výsledků portálu Bing it On téměř dvojnásobný počet uživatelů preferuje výsledky Bingu, než Googlu. Co si o soutěži myslíte vy? Bing it On si můžete vyzkoušet zde. Při mém testování zvítězil Google v poměru 4:1. 

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru