Vyzkoušejte službu Google Tags na 30 dnů zdarma

Pokud máte svou firmu a chtěli byste se odlišit od konkurence, respektive získat před ní nějakou výhodu, využijte službu Google Tags.
reklama

Google Tags byl spuštěn již před měsícem, avšak nebyl o něj příliš velký zájem. Google se proto nyní rozhodl, že službu na 30 dnů zpřístupní podnikatelům zcela zdarma (týká se i České republiky). Co vám Google Tags přinese? Jednoduše, pokud někdo do vyhledávače Google vloží klíčové slovo, které je relevantní k vašemu podnikání, ve výsledcích hledání bude místo vašeho podnikání označeno na mapě.

Podmínkou zobrazení vaší lokace na mapě samozřejmě je, aby byl hledající uživatel z vašeho okolí. Díky označení na mapě se tak při prvním pohledu na výsledky svého hledání uživatel dozví o vás a ne vašem konkurentovi, který sídlí o ulici dál. Google oznámil, že po skončení 30 denní bezplatné zkušební doby bude služba zpoplatněna 25 dolary měsíčně (500,- Kč).

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru