Vyzkoušejte si Windows Phone na svém iPhonu nebo Androidu

Microsoft vydal "trial" verzi operačního systému Windows Phone 7.5 Mango, kterou si uživatelé mohou vyzkoušet přímo ze svých iPhonů nebo telefonů s Androidem.
reklama

K demoverzi WP 7.5 můžete přistupovat pomocí mobilního webového prohlížeče na adrese http://aka.ms/wpdemo. Tato stránka vytvořená v HTML5 vám podle Microsoftu ihned umožní pocítit, jaké to je mít Windows Phone. Prohlédnout si lze celou řadu funkcí jako People, Family, Pictures, Local Scout, Calendar, Outlook, Messaging nebo Phone. 

Na konci demoverze je uživatel dotázán, zda chce svůj "zážitek" sdílet na sociální síti jako Facebook či Twitter, nebo zda chce přímo přesměrovat do internetového obchodu s telefony postavenými na Windows Phone. Mezi ty v současné době patří Samsung Focus S, HTC Titan, Samsung Focus Flash, HTC Radar 4G, HTC Trophy, HTC Arrive, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, HTC HD7 a Samsung Focus.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru