Vyzkoušejte nový Google

Od včerejška uživatelé Googlu mohou využít pozměněný a vylepšený vyhledávač. Výsledky na Googlu se nově staly barevnější - společnost představila změnu designu, kterou testovala již několik let.
reklama

Podle Johna Wileyho z Googlu pak testování vyvrcholilo v uplynulých několika měsících. A změní se i zobrazené výsledky - pokud například zadáte do Googlu klíčové slovo "NFL," budou zobrazeny aktuální zprávy. Při hledání "červených bot" zůstanou výsledky stejné jako dříve. Nové možnosti přibyly i v nabídce rozšířeného vyhledávání.

Největší změnou, kterou uživatel na první pohled zaregistruje, však jsou jistě barvy. K zvýraznění důležitých odkazů jsou použity velmi ostré barvy, neboli něco, co samotný Google nazval "svěžím čistým vzhledem." A pozměněné je i logo Googlu - je světlejší a byly eliminovány jeho stíny. „Je to jeden z největších vizuálních experimentů, jaké jsme kdy uvnitř Googlu podnikli,“ řekl Wiley.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

No, informace v článku je trochu zavádějící. Nový Google vyzkouší bohužel nedobrovolně každý, kdo se ho pokusí použít. Osobně myslím, že nové rozhraní se nepovedlo, je mnohem méně přehledné a základní funkce které já osobně používám budu hledat zbytečně déle. Kdyby byla alternativa vyhledávače, hned bych na ni přešel, bohužel se mi zdá že vše ostatní hledá hůře.
Prý existuje adresa, na které je hledání googlu dostupné pod starší podobou, jdu ji hledat.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru