Vyzkoušejte novou aplikaci Twitteru pro Android

Twitter vydal kompletně přepracovanou novou verzi své aplikace pro Android.
reklama

Stáhnout si ji můžete z Android Marketu (pokud máte Android 2.1 a vyšší). Pokud jste aplikaci používali již dříve, překvapí vás zcela nový přehlednější design. Nejvýraznější funkční změnou je pak univerzální vyhledávání: hledat můžete tweety s daným klíčovým slovem, tweety od lidí ve vaší blízkosti nebo lidi, jejichž uživatelská jména obsahují dané klíčové slovo. Nová je také funkce auto-complete, která automaticky doplňuje vaše uživatelská jména.

Další novinkou je, že aplikaci nyní můžete používat i v případě, že jste se nepřihlásili ke svému účtu na Twitteru (nebo jej nemáte) - prohlížet si tak můžete například různé kategorie. Novinkou také je, že k Twitteru se nyní můžete přihlásit přímo z aplikace. Ještě před šesti měsíci nebyl oficiální Twitter pro Android ani mezi TOP 10 nejpoužívanějšími aplikacemi pro Twitter. V posledních dvou měsících se však počet jeho uživatelů více než zdvojnásobil a nyní je mezi TOP 5.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru