Vyzkoušejte nové Microsoft Security Essentials

Microsoft vydal novou verzi svého populárního antivirového programu Microsoft Security Essentials. Nová verze přináší množství zajímavých funkcí, díky kterým se MSE tváří jako kompletní bezpečnostní balík.
reklama

Microsoft Security Essentials 2.0 přinášejí heuristickou analýzu, kontrolu trafficu na síti a vylepšenou integraci s dalšími aplikacemi ve Windows. Díky heuristické analýze již MSE 2.0 není závislý pouze na databázi již známých virů, ale dokáže rozeznat i nové škodlivé kódy. Experti však upozorňují na to, že až čas ukáže, jak kvalitní heuristiku Microsoft vytvořil.

Funkce kontroly trafficu na síti hlídá systém uživatele před útoky ze sítě. Tato funkce však bohužel není přístupná pro uživatele Windows XP, neboť vyžaduje Windows Filtering Platform, která je pouze ve Windows Vista a 7.

Microsoft Security Essentials 2.0

Microsoft Security Essentials 2.0

Jak již bylo zmíněno výše, MSE 2.0 mají vylepšenou kompatibilitu s ostatními aplikacemi ve Windows. Nové Security Essentials například lépe chrání uživatele Internet Exploreru a antivirový program nově uživatele upozorňuje na to, že by si měli ve Windows zapnout firewall, který mohou konfigurovat přímo z antiviru. Microsoft Security Essentials 2.0 je beze sporu jedním z nejlepších bezplatných antivirových programů.

Odkazy pro download Microsoft Security Essentials 2.0 pro: Windows XPWindows Vista/7 32-bitWindows Vista/7 64-bit.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru