Vyzkoušejte Firefox 4 beta pro Android a Nokie

Mozilla vydala novou betaverzi Firefoxu 4 pro Android a Maemo. Stahovat ji můžete z Android Marketu nebo adresy Firefox.com/Mobile/Beta (pro smartphony od Nokie).
reklama

"Jde o nejrychlejší verzi Firefoxu pro mobilní zařízení vůbec," oznámila Mozilla v prohlášení. "Všimnete si rychlejšího spouštění, načítání webových stránek a stability. Podle našich JavaScriptových testů je Firefox 4 Beta rychlejší, než normální prohlížeč, který nabízí Android, asi třikrát rychlejší než Kraken a dvakrát rychlejší než SunSipder. Kromě toho nová verze redukuje využití paměti, vylepšuje čtení se zoomováním a opravuje několik problémů s klávesnicí."

Mozilla také oznámila, že její Mobile Add-ons Gallery již nabízí více než 100 přídavků, které upraví funkce a vzhled mobilní verze Firefoxu. Vývojáři také od nynějška mohou vytvářet add-ony, po jejichž nainstalování nemusí být restartován prohlížeč. Pro více informací o novinkách, které přináší mobilní Firefox 4 beta, se podívejte na web Mozilly.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Mozilla si může říkat, co chce, ale FF4 je jediný Android prohlížeč, který mi při scrollování stránkou dělá šachovnici :) Zlatej Dolphin HD.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru