Vyzkoušejte Firefox 4 Beta 9

Mozilla vydala novou betaverzi webového prohlížeče Firefox 4. Jaké novinky přináší?
reklama

Devátá betaverze přichází ani ne měsíc po vydání osmé betaverze a přináší rychlejší spouštění prohlížeče, kvalitnější zobrazování animací a další funkce. Většina vylepšení oproti předchozí verzi se týká vyladění klíčových funkcí a úpravy problémů se stabilitou. Je třeba také podotknout, že byl upraven kód oblíbených a historie, takže Firefox 4 Beta 9 nabídne mnohem rychlejší ukládání oblíbených. Prohlížeč také lépe zvládá komplexnější animace, pro více informací se podívejte sem.

Jestliže máte již předchozí betaverzi Firefoxu 4, můžete brzy očekávat automatickou aktualizaci na Betu 9. Pokud předchozí betaverzi nemáte, můžete si Firefox 4 Beta 9 stáhnout pro Windows, Mac OS X a Linux 32-bitů/64-bitů. Nová betaverze podporuje 76 jazyků. Mozilla původně plánovala vydání finální verze Firefoxu 4 do konce minulého roku, nakonec se jí však dočkáme až příští měsíc. Do té doby bude nejspíš ještě vydána Beta 10.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru