Vyzkoušejte avast! Free Antivirus 5.0 beta

Zřejmě jen málokterý z internetově gramotných majitelů PC a čtenářů Maxiorla nikdy neslyšel o pražské firmě ALWIL Software a jejím produktu „avast!“. Všechny jeho příznivce (a samozřejmě i konkurenty) proto jistě bude zajímat informace, že je k dispozici jeho další beta-verze.
reklama

Od časů prvních počátků společnosti (1988+) si dodnes stáhlo free edici programu avast! přes 100 milionů osob. Běžného uživatele zřejmě jako první věc uhodí do očí rozdílné uživatelské rozhraní, které již nepřipomíná multimediální přehrávač jako řada 4.8, ale působí serioznějším dojmem tradičního aplikačního obdélníku, v němž se popravdě i lépe hledá požadovaná funkce.

Vyzkoušejte avast! Free Antivirus 5.0 beta

Pokud jde o změny „pod kapotou“, tak zde se uživatelé mohou těšit na kvalitnější ochranu před malwarem a tvůrci se rovněž dušují, že antivirový a antispywarový engine byl pro sérii 5+ zcela přepsán. Kvalitní heuristika je základ, ovšem jsou tu i další lahůdky – namátkou třeba „emulátor kódu“, který vyhodnotí chování aplikace bez jejího spuštění apod.

Zdroj: PC Mag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru