Vyzkoušejte alternativu pro cPanel, ISPConfig 3.0.3

Vývojáři open source administračního nástroje pro webové servery uvolnili jeho nejnovější verzi k vyzkoušení online. ISPConfig si tak můžete vyzkoušet ještě předtím, než jej umístíte na své servery.
reklama

Pro ty z vás, kdo o programu ISPConfig ještě neslyšeli, mám stručné představení. ISPConfig je bezplatná alternativa k oblíbeným nástrojům jako jsou cPanel nebo Plesk. Stejně jako ony i ISPConfig umožňuje spravovat server z pohledu webů - přidávat nové domény, nastavovat databáze, spravovat uživatele, vytvářet FTP přístupy, sledovat stav serveru a mnoho dalšího.

ISPConfig 3.0.3

ISPConfig 3.0.3

Online demoverzi ISPConfig 3.0.3 najdete na adrese demo3.ispconfig.org, domovské stránky projektu jsou na www.ispconfig.org.

Pokud chcete o tomto nástroji vědět více, přečtěte si můj článek ISPConfig: open source alternativa k nástrojům cPanel nebo Plesk.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru