Vyzkoušejte Altap Salamander 2.53 beta 2 na 30 dnů zdarma

Před pár dny byla vydána druhá betaverze oblíbeného správce souborů Altap Salamander v2.53. Mezi hlavní novinky, které tato verze přináší, patří (kromě angličtiny a němčiny) podpora češtiny. Dále byly v Atap Salamandru 2.53 beta 2 provedeny tyto změny:

Reklama

• Zachování data a času adresářů při přisouvání adresářů v rámci jednoho disku nefungovalo na některých síťových discích (např. Samba na systému Linux).

• Drag&drop v panelu s WinSCP připojením (kopírování nebo přesun souborů a adresářů v rámci jednoho serveru) mělo chybný implicitní typ operace: kopírování místo přesunu.

• Miniatury v panelu někdy nebyly zobrazeny při manuálním obnovení panelu (Ctrl+R), pokud byl Salamander spuštěn v režimu miniatury, při změně velikosti miniatur pomocí Ctrl+kolečko myši, nebo po přepnutí režimu panelu z dlaždice (Alt+6) na miniatury (Alt+5).

• Kopírovat&Vložit, Drag&Drop, Kopírovat (F5), Odstranit(F8) a Vypočítat obsazené místo (Alt+F10) v archivech otevřených v panelu: pokud byly některé soubory archivu změněny, je nabídnuta aktualizace archivu před vykonáním těchto příkazů (v předchozích verzích pracovaly příkazy přímo s archivem, změněné soubory byly ignorovány).

• Pokud byl jeden archiv otevřen v obou panelech, některé soubory v archivu změněny a archiv byl zavřen bez aktualizace, příkaz Zobrazit ve druhém panelu stále ukazoval změněnou verzi souboru (soubor nebyl znovu vybalen z archivu po přerušení aktualizace archivu).

• Změna adresáře v panelu pomocí parametrů příkazového řádku -L, -R a -A selhala, pokud uživatel specifikoval cestu k souboru. Nově je na soubor v panelu umístěn fokus dle očekávání.

Další důležité změny v nové verzi naleznete zde a Altap Salamander 2.53 beta 2 si můžete stáhnout zde.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář