Vyzkoušejte 60denní trial verzi Office Professional Plus 2013

Microsoft zpřístupnil všem uživatelům na dva měsíce bezplatnou trial verzi kancelářského balíku Office Professional Plus 2013.
reklama

I když nová verze kancelářského balíku Microsoftu má být vydána až v prvním čtvrtletí příštího roku, ti z vás, kteří chtějí vyzkoušet profesionální verzi edici Office obsahující Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher a Lync již nyní, si ji mohou stáhnout na 60 dnů zcela zdarma.

Microsoft zpřístupnil jak 32bitovou, tak 64bitovou verzi ve svém TechNet Evaluation Center. Sem se musíte přihlásit, vyplnit, ze které země pocházíte a zvolit požadovanou verzi a jazykovou mutaci. Trial verze je dostupná ve formě image souboru. Windows 8 obsahují nativní podporu pro soubory .img, takže uživatelé, kteří již mají tuto verzi OS, budou moci soubor spustit jednoduše dvojím kliknutím na jeho ikonku. Všichni ostatní si budou muset pomoci speciálním programem jako ImgBurn nebo Daemon Tools. Office 2013 lze spustit na Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012. Microsoft bude Office 2013 Professional prodávat za 400 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru