Vývojářské nástroje pro Windows Phone 7 stahují statisíce lidí

Microsoft včera oznámil, že eviduje přes 300 000 stažení beta verze vývojářských nástrojů pro mobilní operační systém Windows Phone 7.
reklama

Finální verze nástrojů by se měla objevit 16. září - od současné bety se však prý nebude příliš lišit. "Samozřejmě, že tam budou nějaké odlišnosti, takže vývojáři budou muset opravit pár chyb," řekl Brandon Watsn z Microsoftu a dodal, že "finální verze nástrojů bude především obsahovat několik velmi žádaných funkcí Silverlightu, které vývojářům usnadní práci." Zatím poslední beta verze tzv. Windows Phone 7 Developer Tools byla vydána minulý měsíc.

Tyto nástroje obsahují Visual Studio 2010 Express pro Windows Phone, Windows Phone Emulator, Silverlight pro Windows Phone, Expression Blend pro Windows Phone a XNA Game Studio 4.0. Co se dalších informací o platformě Windows Phone 7 týče, na internet včera shodou okolností unikly fotografie a videa telefonů, které na tomto novém OS poběží. K vidění je například LG c900, LG e900, HTC Mozart a Samsung i917.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru