Vývojáři na platformě Windows Phone nyní výrazně ušetří

Microsoft dočasně snížil roční poplatek, jenž musejí vývojáři zaplatit za to, aby mohli v jeho e-shopu zveřejňovat aplikace pro Windows Phone.
reklama

Vývojáři, kteří v následujících 60 dnech ve Windows Phone Store zpřístupní svou aplikaci, zaplatí roční poplatek ve výši pouhých 19 dolarů namísto 99 dolarů. Microsoft taktéž oznámil, že jeho e-shop v současné době nabízí více, než 160 000 aplikací a her. To není málo, stále jde však o pouhý zlomek toho, co mají k dispozici uživatelé iOS a Androidu (Google má 700 000 aplikací a Apple 850 000). Microsoft také stále investuje do nových programů, které mají stahování aplikací podpořit- například tzv. Red Stripe Deals nabízí zlevněné hry a aplikace. Microsoft tvrdí, že zlevněné aplikace vývojářům generují čtyřnásobné příjmy.

Vypadá to, že budoucnost Windows Phone je poměrně zářivá. Microsoft uzavřel partnerství s třiceti operátory, jež umožní svým zákazníkům platit za aplikace stažené z Windows Phone Store pomocí svých měsíčních vyúčtování za telefon. Tento týden se navíc objevila zpráva, podle které Microsoft uzavřel smlouvu s operátorem Telefonica, v rámci níž bude španělská společnost svým (i firemním) zákazníkům nabízet telefony s Windows Phone a bude investovat do marketingové podpory tohoto operačního systému.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru