Vývojáři již mají k dispozici Windows 7

Microsoft předal OS Windows 7 ve verzi release-to-manufacturing (RTM) k dispozici některým IT profesionálům, hardwarovým výrobcům, a samozřejmě také tvůrcům software. Všichni ostatní si na oficiální release budou muset počkat do letošního října.
reklama

Operační systém je vývojářům k dispozici prostřednictvím Microsoft Developer Network (MSDN) a IT profesionálům skrze program TechNet. Windows 7 RTM byly zatím zpřístupněny ve verzi toliko anglické. Další jazykové mutace sice budou následovat, ale až 1. října.

Společnost Microsoft také vydala RTM verzi Windows API Code Packu pro .NET Framework a Windows 7 SDK, které všichni vývojáři mohou využít k upgradu svých stávajících aplikací na nejnovější verzi, na níž bude možno otestovat, zda poběží ty či ony aplikace i v prostředí Windows 7. Aktualizován byl s releasem Windows 7 RTM také Windows 7 Training Kit for Developers.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru