Vytvořte si e-mail u Opery

Společnost Opera Software včera v tichosti spustila betaverzi nového webmailu.
reklama

Webmail je založen na technologiích firmy Fastmail.fm, již Opera před časem koupila. Každý, kdo má účet My Opera, Opera Link nebo Opera Unite má ode dneška přístup k emailové adrese @myopera.com přes stránku mail.opera.com. Ti uživatelé, kteří tento účet nemají, si jej zde mohou vytvořit. Uživatelské rozhraní je velmi přívětivé a bylo optimalizováno tak, aby šlo bez problémů zobrazit na jakémkoli zařízení. My Opera Mail se zatím nachází ve fázi betatestování, takže jsou některé funkce omezeny a občas můžete narazit na nějakou chybu.

Stejně jako většina moderních webmailů, iMy Opera Mail využívá technologie AJAX k urychlení chodu celé aplikace. Otázkou zůstává, kolik lidí nový mail od Opery opravdu začne používat, neboť trh je webmaily přesycený a přesvědčit někoho, aby změnil mail, který využívá již několik let, bude jistě složité. Někteří z věrných fanoušků Opery však službu zcela jistě ocení.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru