Vytvářejte aplikace pro iPhone bez znalosti kódu

Vývojáři z webového portálu Department of Behavior and Logic pracují na novém, velmi zajímavém projektu. Jmenuje se Cabana a zjednodušeně řečeno jde o program, který vám umožní vytvářet aplikace pro operační systém iOS.
reklama

Pozor: software Cabana však není určen pro "kodéry," ale designéry, takže aplikace může vytvářet kdokoli bez jakékoli znalosti programovacího jazyka. Na to, jak program funguje, se můžete podívat na jeho oficiální stránce. Na konferenci I/O v San Franciscu demonstrovali tvůrci programu jeho schopnosti vytvořením dokonalé kopie známé aplikace Instagram během pěti minut.

 

Cabana je nyní ve stadiu, kdy její vývojáři přidávají nové a nové API, aby následně uživatelé mohli do programu jednoduše přetahovat komponenty ze služeb jako je Twitter nebo Twilio. Pokud se chcete zúčastnit betatestování Cabana, přihlaste se na webu aplikace.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru