Vysílejte Full HD online s Xpress TV a MyShowroom.TV

Společnost Xpress TV spouští na českém trhu online vysílání pomocí služby MyShowroom.TV. Kdokoli tak nyní může zprovoznit vlastní živé vysílání v HD kvalitě. Služba je zajímavá nejenom pro malé regionální zpravodajské portály.
reklama

MyShowroom.TV běží na technologii Microsoft Silverlight. Ta byla zvolena místo tradičního a rozšířeného Flashe s ohledem na nižší datovou náročnost.

Kromě živého Full HD vysílání nabízí MyShowroom.TV pořádání online anket během vysílání. Po skončení přenosu zůstává video na serveru, ze kterého může být dále sdíleno a vkládáno do webových stránek.

MyShowroom.TV využijete například pro přímé přenosy tiskových konferencí, pro vysílání z jednání obecních zastupitelstev, pro e-learning, v hudebních klubech, na sportovních akcích a podobně.

Další informace najdete na myshowroom.tv a www.xpresstv.cz. Ceník služby vychází z počtu diváků sledujících vysílání.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru