Vyšel Piwik ve verzi 2.3.0

reklama
Open source monitoring návtěvnosti webových stránek Piwik se dočkal další významnější aktualizace. Tentokrát nepřináší žádné větší změny v nabídce funkcí, ale řeší řadu problémů. Piwik 2.3.0, který je oblíbenou alternativou ke Google Analytics, obsahuje celkem 56 změn, mimo jiné: * vizuální nastavení Zen Mode * sledování vlastních definovaných událostí * plugin posílající SMS při definovaných situacích * možnost použít vlastní favikonu * vylepšení grafů na displejích Retina * opravy a úpravy pro IE10 a Windows 8 * řadu vylepšení v kódu * rozpoznávání japonských vyhledávačů Nový Piwik si můžete stáhnout z jeho webu, kde rovněž najdete [kompletní přehled změn](piwik.org/changelog/piwik-2-3-0/ "Piwik 2.3.0").
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru