Vyšel nový Kerio WinRoute Firewall verze 6.7

Nová verze Kerio WinRoute Firewall přináší lepší ochranu proti malwaru, spywaru a virům. Mezi novinkami najdete nový modul Kerio Web Filter a webové rozhraní pro správu.

Reklama

Kerio Web Filter zablokuje přístup k nebezpečným webovým stránkám, analyzuje jejich obsah a dále je třídí do 53 kategorií. CEO Kerio Technologies považuje tuto ochranu za klíčovou, vzhledem k tomu, že většina virů a spywaru má nízkou životnost a šíří se především přes web.

Nové rozhraní pro webovou správu poslouží pro rychlé nastavení komunikační politiky ve firewallu a je kompatibilní s Internet Explorerem, Firefoxem a Safari.

Součástí Kerio WinRoute Firewallu je funkce pro řízení přístupu uživatelů, antivirová kontrola, VPN, řízení šířky pásma, rozložení zátěže sítě a gateway firewall. Kerio VPN Client je k dispozici pro platformy Windows, Mac OS X a Linux.

Kerio WinRoute Firewall 6.7 seženete od 1. sprna 2009 v licenci pro deset uživatelů za 6 910 Kč nebo za 8 300 Kč s integrovaným antivirem od McAfee. Doplňkový modul Kerio Web Filter pro deset uživatelů dokoupíte 3 150 Kč.

Další informace najdete na www.kerio.cz/kwf.

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama

Přidat komentář