Vyšel nový Kerio WinRoute Firewall verze 6.7

Nová verze Kerio WinRoute Firewall přináší lepší ochranu proti malwaru, spywaru a virům. Mezi novinkami najdete nový modul Kerio Web Filter a webové rozhraní pro správu.
reklama

Kerio Web Filter zablokuje přístup k nebezpečným webovým stránkám, analyzuje jejich obsah a dále je třídí do 53 kategorií. CEO Kerio Technologies považuje tuto ochranu za klíčovou, vzhledem k tomu, že většina virů a spywaru má nízkou životnost a šíří se především přes web.

Nové rozhraní pro webovou správu poslouží pro rychlé nastavení komunikační politiky ve firewallu a je kompatibilní s Internet Explorerem, Firefoxem a Safari.

Součástí Kerio WinRoute Firewallu je funkce pro řízení přístupu uživatelů, antivirová kontrola, VPN, řízení šířky pásma, rozložení zátěže sítě a gateway firewall. Kerio VPN Client je k dispozici pro platformy Windows, Mac OS X a Linux.

Kerio WinRoute Firewall 6.7 seženete od 1. sprna 2009 v licenci pro deset uživatelů za 6 910 Kč nebo za 8 300 Kč s integrovaným antivirem od McAfee. Doplňkový modul Kerio Web Filter pro deset uživatelů dokoupíte 3 150 Kč.

Další informace najdete na www.kerio.cz/kwf.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru