Vyšel Drupal 6.0 RC3

Dnes okolo půlnoci byla vydána další Release Candidate verze šesté řady redakčního systému Drupal. Obsahuje opravy mnoha chyb, vylepšení výkonu použitého JavaScriptu, úpravy aktualizace menu, vylepšení aktualizačního modulu Update a jiné. Zaujalo mě přidání kontroly velikosti operační paměti.
reklama

Další informace najdete v oficiální zprávě. Ta nicméně stále mlčí, co se týče konkrétního data vydání finální verze Drupalu 6. Od posledně se v textu nic nezměnilo.

Zatím tedy můžete alespoň tipovat, zda se dříve objeví finální verze Drupalu 6 nebo zda mezitím u Computer Pressu vyjde má nová kniha věnovaná pravě redakčnímu systému Drupal.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru