Výrobci PC obdrží Windows 8.1 v srpnu

Microsoft během své Worldwide Partner Conference včera oznámil, že Windows 8.1 budou pro výrobce počítačů připraveny na konci srpna a na pulty obchodů se dostanou před Vánocemi.
reklama

Velcí výrobci typu Acer nebo HP mají k produktům Microsoftu typicky přístup mnohem dříve, než ostatní uživatelé, aby je mohli nahrát na svá zařízení. Pokud si však neplánujete v tomto roce pořídit nové zařízení s Windows, nemusíte se ničeho bát, jelikož Microsoft zpřístupní Windows 8.1 bezplatně v blízké budoucnosti i jako aktualizaci pro stávající uživatele Windows 8.

Windows 8.1 byly představeny minulý měsíc na konferenci Build. Nová verze systému podle všeho přinese řadu oprav a vylepšení, které uživatelům ve Windows 8 chyběly. Preview verze softwaru je k nalezení zde. Jensen Harris z Microsoftu na včerejší konferenci představil i některé novinky Windows 8.1, na něž nezbyl včera čas - například vylepšené vyhledávání založené na Bingu nebo aplikaci Reading List.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru