Vyplatí se vyvíjet pro App Store?

Z webu App Store bylo již staženo více než 2 miliardy aplikací. Celkem je zde v nabídce na 85 tisíc kousků. Komunita jako taková má zhruba 50 milionů uživatel.
reklama

Tato úctyhodná čísla zveřejněná Applem vypadají skutečně velmi atraktivně z pohledu i toho nejrezervovanějšího tržního analytika. V létě byl sice rozjezd v App Store kapku pomalejšího rázu, poté se však vyšvihl na více než 10 milionů denně. Po startu shopu 11.7. 2008 trvalo 9 měsíců získat 1 miliardu zákazníků. A poté jen 6 dalších dostat se na 2 miliardy.

"Čím více zařízení je mezi lidmi, tím více osob chce samozřejmě downloadovat software," řekl k věci Carl Howe z analyzátorské firmy Yankee Group Inc. "Boduje také to, že uživatel zjistí, jak je to snadná a zábavná věc zároveň." Pokud jde o Apple a software do budoucna, zřejmě se ještě dočkáme dalších rekordů, jelikož iPhone Developer Program přilákal k dnešnímu dni na 125 000 developerů.

Zdroj: Computerworld
Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru