Vyhrajte 9000 dolarů a večeři s českým šéfem Microsoftu

Microsoft vyhlásil novou soutěž o vytvoření nejlepšího webu postaveného na HTML5 a ceny jsou víc než jen zajímavé. Za webové stránky, které budou odbornou porotou vybrány jako nejlepší, vítěz obdrží 9000 dolarů, plně hrazený výlet na konferenci Future of Web Apps v Las Vegas (hotel, letenka, zlatá vstupenka) a zviditelnění svého projektu na www.beautyoftheweb.com.

Reklama

Své projekty mohou lidé z celého světa přihlašovat do 8. května 2011 do jedné ze tří kategorií: hry, hudba a inovace. Tvůrce nejlepšího projektu z České republiky bude mít navíc možnost povečeřet s českým ředitelem Microsoftu.

Zajímavé odměny jsou připraveny i na vítěze jednotlivých kategorií: za první místo v kategoriích hry a muzika je 5000 dolarů a za druhé místo notebook Alienware M17x, respektive HP Envy 14 Beats edition. Vítěz kategorie inovace získá tablet ASUS Eee Slate.

A nakonec pomyslná třešnička na dortu: 9 zajímavých projektů bude odměněno konzolí Xbox se senzorem Kinect. Zapojit se do soutěže se tedy jistě vyplatí.

Podmínkou je, aby webová stránka ke svému chodu nevyžadovala žádné pluginy a fungovala v nejnovějších verzích všech hlavních webových prohlížečů (IE, Chrome, Firefox). Vítěz celosvětové soutěže bude vyhlášen 23. května 2011. Na podrobnosti o soutěži se můžete podívat na webu www.revolucniweb.cz, který Microsoft k této příležitosti spustil.

Reklama

Přidat komentář