Výběrová obrazovka ve Windows 7 zajistila Opeře výrazně větší downloady

Společnost Opera Software dnes sdělila, že od doby uvedení známé výběrové obrazovky ve Windows 7 do praxe, zaznamenala zhruba trojnásobek downloadů, nežli na jaké je standardně zvyklá. Dle firmy to také dokazuje, že celá idea funguje, jak má.
reklama

„Konkrétní hodnota se sice mění zemi od země, ale obecně vzato, ano, v těch nejdůležitějších místech se downloady Opery více než ztrojnásobily od té doby, co se výběrová obrazovka objevila,“ sdělil k věci Rolf Assev a dále výslovně jmenoval, že největšího počtu downloadů se Opera dočkala z Belgie, Francie, Španělská, Polska a Anglie.

Assev dále doplnil informaci, že nadprůměrný počet downloadů zohledňuje i vydání nedávné verze 10.5. „Srovnali jsme data s uvedením verzí 10.0, 10.10 i 9.5 a hodnota je stále vysoko nad obvyklý průměr.“ Firma Microsoft začala s distribucí OS / upgradu obsahujícího výběrovou obrazovku toto pondělí.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru