Všechny uživatele Facebooku čekají nová bezpečnostní pravidla

Největší sociální síť na světě v těchto hodinách prochází procesem, v jehož průběhu si budou muset všichni uživatelé upravit svoje bezpečností nastavení. Volby týkající se soukromí si bude muset změnit všech 350+ milionů registrovaných.
reklama

Webová služba Facebook zařadila do své výbavy updatovaná bezpečnostní pravidla, která by se dala popsat snad jedině jako zbrusu nová. Nejedná se totiž jen o změnu jednoho odstavce někde ve smlouvě, ale všichni registrovaní uživatelé budou muset navíc zavítat do své sekce nastavení a zde patřičně zvolit optimální položky dle svých požadavků.

Poté, co majitel účtu vstoupí na Facebook, objeví se výstražné okno, v němž všechny Facebook informuje o změnách a také je detailně popíše. Poté uživatele ponouká k návštěvě jeho nastavení. Přihlášený uživatel sice může tento krok přeskočit, nicméně po dalších 24 h od této akce na věc bude znovu upozorněn.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru