VMware uvádí VMware View 4.0

Společnost VMware uvedla na trh novou verzi řešení pro virtualizaci desktopů VMware View 4.0, které má výrazně zrychlit zavádění virtuálních desktopů a do běžné praxe uvést využívání desktopů formou poskytované služby.
reklama

Co máme nového tentokrát? VMware se dušuje, že řešení VMware View 4.0 přináší zcela nové standardy v oblasti kvality, cenové politiky i škálovatelnosti. Jako největší přínos pak firma vidí ten fakt, že VMware View 4.0 je postavené na nejrozšířenější virtualizační platformě VMware vSphere a umožní firmám podstatně snížit náklady na pořizování a správu osobních počítačů, také zvýšit úroveň zabezpečení, správy i dodržování standardů – celkové náklady na vlastnictví desktopů se přitom sníží i o více než 50 procent.

Pokud bychom měli zmínit další klíčové vlastnosti produktu, tak na jedné z čelních pozic VMware uvádí jednoduché zprovoznění a správu tisíců desktopů. Dalším trumfovým esem je pružnost práce s desktopy a vysoký komfort uživatelů. Samozřejmostí jsou však i různé úrovně služeb pro jednotlivé desktopy. A pochopitelně nesmíme zapomenout ani na zvýšené zabezpečení a dodržování standardů.

Zdroj: Tisková zpráva VMware

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru