VLC pro iOS přináší propojení s Dropboxem a Google Drive

VLC vydalo novou verzi své aplikace pro iOS s označením 2.2.0, která přináší nativní iOS 7 UI, podporu formátů HEVC (H.265) či VP9 a ovládání pomocí jediného dotyku.

Reklama

Ovládání za pomoci jediného dotyku je vítaným vylepšením. Uživatelé nyní mohou dotykem dvou prstů pauzovat video, vertikálním tahem měnit jas a horizontálním hlasitost. Další zajímavou novinkou je propojení s Google Drive a Dropboxem. Uživatelé mohou na Dropbox nahrávat a zároveň z něj streamovat, zatímco podpora Google Drive je v současné době omezena pouze na stahování. Nové VLC přineslo také podporu HTTP Live streamingu.

Nově je také možné třídit televizní pořady pomocí čísel sérií či epizod. VLC umožňuje přejmenovávat soubory přímo z knihovny, přibyla vylepšená podpora UPnP a stahování, zlepšená podpora nahrávání přes Wi-Fi, vylepšená ochrana soukromí za použití ochranného kódu a přibyl také tutorial, který vás novou verzí provede. Jak je vidět, nejde pouze o kosmetickou aktualizaci, ale důležitý update. Aplikaci si můžete stáhnout zcela zdarma.

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář