VLC pro iOS přináší propojení s Dropboxem a Google Drive

VLC vydalo novou verzi své aplikace pro iOS s označením 2.2.0, která přináší nativní iOS 7 UI, podporu formátů HEVC (H.265) či VP9 a ovládání pomocí jediného dotyku.
reklama

Ovládání za pomoci jediného dotyku je vítaným vylepšením. Uživatelé nyní mohou dotykem dvou prstů pauzovat video, vertikálním tahem měnit jas a horizontálním hlasitost. Další zajímavou novinkou je propojení s Google Drive a Dropboxem. Uživatelé mohou na Dropbox nahrávat a zároveň z něj streamovat, zatímco podpora Google Drive je v současné době omezena pouze na stahování. Nové VLC přineslo také podporu HTTP Live streamingu.

Nově je také možné třídit televizní pořady pomocí čísel sérií či epizod. VLC umožňuje přejmenovávat soubory přímo z knihovny, přibyla vylepšená podpora UPnP a stahování, zlepšená podpora nahrávání přes Wi-Fi, vylepšená ochrana soukromí za použití ochranného kódu a přibyl také tutorial, který vás novou verzí provede. Jak je vidět, nejde pouze o kosmetickou aktualizaci, ale důležitý update. Aplikaci si můžete stáhnout zcela zdarma.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru