Visual Studio v češtině a další novinky z Microsoft Developer Days 2009

Na Microsoft Developer Days 2009 se čeští vývojáři mimo jiné dozvěděli o připravovaném českém lokalizačním balíčku pro Visual Studio. Nechyběly ukázky nových technologií i vtipné vložky.
reklama

Microsoft Developer Days je akce, při které zástupci Microsoftu a spřátelených firem každoročně představují novinky ve vývojových produktech, operačních systémech a dalších aplikací, které vývojáře zajímají. Včera se konala česká premiéra v Praze, dnes pokračuje ostravskou reprízou.

Pražská akce začala přednáškovým soubojem vývojářského "evangelisty" Štěpána Bechyňského z Microsoftu, jemuž byl protihráčem Michal Altair Valášek. Souboj dopadl nerozhodně a cenu si odnesl jeden z diváků.

Každopádně jsme se v průběhu dne dozvěděli o novinkách v .NET Framework 4.0, o novém Visual Studiu 2010, které bylo použito u většiny přednášek, o změnách v MSDN, o týmovém testování aplikací pomocí nových nástrojů, o vývoji pro SharePoint 2010 a závěrem něco o tom, jak vyvíjet pro Windows 7.

Jednou z poněkud okrajově zmíněných novinek byla informace o přípravě češtiny pro Visual Studio 2010. Český lokalizační balíček bude zdarma ke stažení jako samostatný instalátor, hotov bude příští rok a účastníci konference měli možnost se přihlásit k jeho testování.

Microsoft Developer Days 2009 Microsoft Developer Days 2009 Microsoft Developer Days 2009

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru