Visual Studio Express dostupné v druhé beta-verzi

Tento zdarma dostupný developerský nástroj Microsoftu je zaměřen na nováčky, kterým nabízí promyšlené IDE i s podporou .NET Frameworku 4.
reklama

Společnost Microsoft zpřístupnila tento týden novou verzi svého Visual Studia 2010 Express, resp. produktů, které jej tvoří: Komplet sestává z Visual C++ 2010 Express, Visual Web Developer 2010 Express, Visual C# 2010 Express a Visual Basic 2010 Express. Tento titul spadající svojí cenou do atraktivní kolonky "free" je zacílen zejména na nováčky, studenty, hobbysty a obecně méně pokročilé programátory, kteří chějí začít s vývojem aplikací pro MS Windows či web.

Visual Studio Express Beta 2 dostalo do výbavy nové IDE, nový editor stavící na Windows Presentation Foundation a především podporu nejnovějšího .NET Frameworku 4. Rozhodně vítaným doplňkem je i podpora více monitorů. Produkt lze stáhnout přímo na webu Visual Studio Express.

Zdroj: InfoWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru