Visual Studio 2010 a .NET Framework 4 ve verzi Beta 2 ke stažení

Microsoft dnešním dnem zpřístupnil vývojové prostředí Visual Studio 2010 a knihovny .NET Framework 4 ve verzi Beta 2 ke stažení všem předplatitelům služby MSDN. Pro ostatní budou oba produkty dostupné ke stažení od zítřka, tj. 21. října 2009.
reklama

Spolu s uvedením Visual Studia 2010 Microsoft představil zjednodušenou nabídku produktů a výhodného přechodu na vyšší úrovně Visual Studia a MSDN.

Na jaké novinky se můžeme těšit? Visual Studio 2010 nabízí nové možnosti testování, vylepšené vývojové prostředí, provázanost se Silverlightem a Windows Presentation Foundation, nástroje pro Windows 7 a SharePoint a integraci se sadou Expression.

Finální verze Visual Studio 2010 bude uvolněna 22. března 2010. Předplatitelé služby MSDN Premium budou moci využít promonabídku Ultimate Offer s možností bezplatného přechodu na vyšší verzi Visual Studia 2010 s předplatným MSDN, což jim mimo jiné zajistí i přístup k  operačním systémům od Microsoftu, k Microsoft Office a k prémiovým nástrojům pro Visual Studio.

Visual Studio 2010 bude dostupné ve třech variantách:

  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate,
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium,
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional.

Další informace najdete na adrese www.microsoft.com/visualstudio.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru