Visual Studio 2008 Express a videokurzy pro začátečníky

Chcete začít programovat ve Visual Studiu a nemáte přitom dostatek financí na zakoupení placených verzí? Pak využijte nabídku Microsoftu a stáhněte si plně funkční Express Edition spolu s instruktážními videi pro začínající. Na Express edicích Visual Studia je mimo jiné příjemná ta skutečnost, že je můžete legálně využít k tvorbě aplikací, které budete dále prodávat.
reklama

Odkazovaná videa jsou rozdělena pro začínající a pokročilé uživatele a jsou zaměřena na Visual Basic, Visual C# a Visual C++. Naučíte se, jak vytvářet grafické i textové aplikace, jak pracovat s databází nebo jak inteligentní nápovědu.

Zdroj: Coding4Fun

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

> Na Express edicích Visual Studia je mimo jiné příjemná ta
> skutečnost, že je můžete legálně využít k tvorbě aplikací, které
> budete dále prodávat.

Tak to je moc sympatické, něco takového bych od Microsoftu nečekal.
Co pamatuji kdysi s Delphi, nejsem si jistý že šlo vůbec distribuovat free aplikace vytvořené v Delphi free verzi. Už je to dávno, tak možná šlo, ale Microsoft mě opravdu překvapil (že dovolují i komerční aplikace).

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru