Visual Studio 14 CTP2 je ke stažení a jako virtuál ve Windows Azure

reklama
Připravované vývojové prostředí od Microsoftu, Visual Studio 14 je k dispozici pro stažení ve svém druhém "Community Technology Preview". Stahovat jej můžete z MSDN nebo vyzkoušet v rámci cloudového virtuálního počítače ve Windows Azure. O novinkách ve Visual Studiu 14 jsem krátce psal [ve zprávičce k vydání CTP1](https://www.maxiorel.cz/stahujte-visual-studio-14-ctp-obsahujici-mimo-jine-net-compiler-roslyn). Oproti předchozí uvolněné verzi teď Visual Studio 14 CTP2 obsahuje navíc: * Ukládání vlastního rozvržení vývojového prostředí * Upozornění ve formě žárovky na chyby v kódu * Podporuje dotykového ovládání v editoru (to jsem zvědav, co na to programátoři) * Různá vylepšení pro VC++ * Změny ve vzhledu popisků na liště menu Podrobnější výčet změn najdete v [Visual Studio “14” CTP 2 Available](http://blogs.msdn.com/b/visualstudio/archive/2014/07/08/visual-studio-14-ctp-2-available.aspx). Pro stažení navštivte stránku s odkazy pro download [Visual Studio 14 CTPs](http://www.visualstudio.com/en-us/downloads/visual-studio-14-ctp-vs). Tamtéž najdete odkaz na informace, jak spustit Visual Studio 14 CTP2 ve virtuálu na Windows Azure.
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru