Video návody pro Drupal a jiné

Rád bych znal názor čtenářů Maxiorel.cz na video návody pro redakční systém Drupal, resp. moduly pro něj. Řada z vás se na mě obrací s otázkami, které je při osobním setkání velmi snadné vysvětlit, vyžadují si však vyprodukování velkého množství textu a obrázků, mají-li být rady pochopeny v textové podobě. Proto uvažuji nad tím, že bych zde čas od času, možná i pravidelněji zveřejňoval nějaká videa s komentářem a praktickými ukázkami implementace různých modulů pro Drupal.
reklama

Máte-li o návody pro Drupal zájem, budu rád, když budete hlasovat v anketě. Rovněž uvítám, když do komentářů tu nebo pod anketou doplníte, jestli chcete i návody pro Drupal 5, nebo čiště jen pro šestku, zda spíše odborněji laděné nebo pro začátečníky a čemu by se návody měly věnovat především (obrázky a Drupal, vizuální editory, Views, CCK, úprava vzhledu...).

Nebojte se Drupalu ani fóra Maxiorla

Myslím, že je nyní dobrá doba k tomu, abyste se přestali bát reagovat ve fóru. Obrací se na mě stále více lidí (bohužel pro ostatní řada z nich jenom e-mailem, místo veřejně) s žádostí o radu. Pokud vím a mám čas, rád odpovím, ale bylo by dobré, kdybyste se o své zkušenosti také občas podělili s ostatními.

Nechci zde suplovat Drupal.org ani český web o Drupalu, ale budete-li mít chuť reagovat ve fóru na otázky, nebudu tomu vůbec bránit. Navíc budu rád, když se více rozepíšete o svých webech na Drupalu, o tom, jak obtížná byla jejich realizace, na jaké jste narazili problémy, proč jste zvolili právě Drupal, jaké moduly jste použili, a podobně.

Pište! ;-)

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Bohužel jsem nikde nenašel video ani odkaz an něj...
Bude i video návod k novější verzi?

Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Zřejmě pro oči nevidíte. Stačí v horní navigaci na tomto webu klepnout na odkaz Videonávody.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru