Video návody pro Drupal a jiné

Rád bych znal názor čtenářů Maxiorel.cz na video návody pro redakční systém Drupal, resp. moduly pro něj. Řada z vás se na mě obrací s otázkami, které je při osobním setkání velmi snadné vysvětlit, vyžadují si však vyprodukování velkého množství textu a obrázků, mají-li být rady pochopeny v textové podobě. Proto uvažuji nad tím, že bych zde čas od času, možná i pravidelněji zveřejňoval nějaká videa s komentářem a praktickými ukázkami implementace různých modulů pro Drupal.

Reklama

Máte-li o návody pro Drupal zájem, budu rád, když budete hlasovat v anketě. Rovněž uvítám, když do komentářů tu nebo pod anketou doplníte, jestli chcete i návody pro Drupal 5, nebo čiště jen pro šestku, zda spíše odborněji laděné nebo pro začátečníky a čemu by se návody měly věnovat především (obrázky a Drupal, vizuální editory, Views, CCK, úprava vzhledu...).

Nebojte se Drupalu ani fóra Maxiorla

Myslím, že je nyní dobrá doba k tomu, abyste se přestali bát reagovat ve fóru. Obrací se na mě stále více lidí (bohužel pro ostatní řada z nich jenom e-mailem, místo veřejně) s žádostí o radu. Pokud vím a mám čas, rád odpovím, ale bylo by dobré, kdybyste se o své zkušenosti také občas podělili s ostatními.

Nechci zde suplovat Drupal.org ani český web o Drupalu, ale budete-li mít chuť reagovat ve fóru na otázky, nebudu tomu vůbec bránit. Navíc budu rád, když se více rozepíšete o svých webech na Drupalu, o tom, jak obtížná byla jejich realizace, na jaké jste narazili problémy, proč jste zvolili právě Drupal, jaké moduly jste použili, a podobně.

Pište! ;-)

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Bohužel jsem nikde nenašel video ani odkaz an něj...
Bude i video návod k novější verzi?

Děkuji

Zřejmě pro oči nevidíte. Stačí v horní navigaci na tomto webu klepnout na odkaz Videonávody.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář