Videa z YouTube bude možné přehrávat offline 48 hodin

YouTube již brzy umožní uživatelům dívat se na videa i bez internetového připojení po dobu až 48 hodin.
reklama

Google nedávno na svém oficiálním blogu stručně oznámil, že uživatelům umožní sledovat videa z YouTube bez internetového připojení - další podrobnosti však až doposud nebyly známy. Díky dokumentům, jež Google zaslal svým partnerům a dostal se k nim technologický portál All Things D však nyní víme více. Funkce, jež bude integrovaná do mobilní aplikace YouTube bude dostupná od listopadu. Uživatelé budou moci "si dát stranou" obsah, na nějž se chtějí podívat později (když nebudou mít přístup k internetovému připojení). Tato videa bude možné offline prohlížet po dobu až 48 hodin - pokud bude zařízení bez připojení déle, obsah se stane nedostupným, dokud se uživatel opět nepřipojí k internetu.

Po opětovném připojení se offline okno aktualizuje a 48hodinový cyklus se obnoví. Google v dokumentech zdůrazňuje, že reklamy budou přehrávány i v offline videích. Po připojení zařízení k internetu se počet zhlédnutí reklamy připočte k celkovému počtu zhlédnutí. Není zatím jasné, kolik reklam na jedno video se bude zobrazovat či to, jak se YouTube postaví k platformám, jež nemají nativní YouTube aplikace.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru