Více akcí Microsoftu v Brně

Pokud vám bylo líto, že se většina akcí Microsoftu odehrává jenom v Praze, nyní mám pro vás příznivější zprávu. Díky nedávno otevřenému Microsoft Inovačnímu Centru v Brně jsou k dispozici prostory pro více mimopražských přednášek. Právě nedostatek vhodných prostor pro pořádání podobných akcí v Brně byl hlavní argument zástupců Microsoftu na otázku, proč se vše odehrává jen v Praze.
reklama

Je sice jasné, že když má Microsoft sídlo v našem hlavním městě, těžko ho někdo může nutit k "výjezdům" do dalších větších měst. Jako brňák jsem však za novou situaci velmi rád. První vlaštovkou bude seminář nazvaný Nástroje pro efektivní softwarové projekty.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru