Viber vydal aplikaci pro PC a Mac

Oblíbená mobilní aplikace Viber, která slouží k zasílání textových zpráv přes internet je nyní dostupná i pro PC a Mac.

Reklama

Aplikace sloužící ke komunikaci pro mobilní zařízení jsou velkým byznysem, jelikož je řada lidí používá k tomu, aby se vyhnuli placení za textové zprávy. Nejpoužívanější aplikací v tomto směru je bezpochyby WhatsApp, avšak velmi oblíbený je i Viber, který se nyní rozhodl expandovat na PC a Mac (Linux přibude již brzy). WhatsApp a většina konkurentů Viberu je zaměřená pouze na mobilní prostředí. Uživatelé Viberu (v současné době jich je přes 200 milionů) tak budou mít výhodu v tom, že budou moci posílat zprávy z jakéhokoli zařízení. Pokud používáte Skype, budete v desktopové verzi Viberu jako doma. Aplikaci lze využít na posílání zpráv nebo provádění hovorů a video hovorů (tuto funkci lze zatím využívat pouze z desktopu na desktop).

Spolu s vydáním desktopových aplikací Viber zpřístupnil také novou verzi své mobilní aplikace, jež přináší hned několik zajímavých funkcí. Přibyly například nové možnosti nastavování stavu nebo možnost zasílat video zprávy. Jak byste asi čekali, desktopová verze se synchronizuje s mobilní aplikací a uživatelé mohou při hovoru plynule přecházet mezi desktopem a mobilním zařízením. Na video s představením Viberu pro desktop se můžete podívat zde.

Zdroj: Techspot

Reklama

Komentáře

Nevím jak komu,ale zprovoznit Viber je nadlidské úsilí,zadáte číslo telefonu a kod přijde za dva dny hrůza,chvíli funguje chvíli nefunguje,nic horšího jsem dlouho neviděl,zlatý Skype ten jede bez problémů a bez blbejch kodů.

Přidat komentář