Ve Street View přibylo 400 000 kilometrů cest

Google do své aplikace Street View v rámci nové aktualizace přidal přes 250 000 mil (402 000 kilometrů) cest po celém světě.
reklama

View je jedním z největších taháků Google Maps. Problém však je, že spousta lokací není v rámci této funkce stále přístupná. Google se to samozřejmě snaží napravit, a tak jeho auta brázdí celý svět a fotí krajiny a města. Díky tomu společnost nyní mohla oznámit, že ve Street View přibylo více než 250 000 mil cest po celém světě.

V rámci nové aktualizace byly přidány mapy z Macaa, Singapuru, Švédska, Spojených států, Thajska, Tchaj-wanu, Itálie, Velké Británie, Dánska, Norska, Kanady, Jihoafrické republiky, Japonska, Španělska, Francie, Brazílie a Mexika. Google na svém oficiálním blogu podotkl, že Street View nenabízí jen pohled na cesty, ale také na zajímavé lokace jako třeba zámek Elsinore v Dánsku nebo hrabství Ferapontov v Rusku. Nové lokace ve Street View by měly být dostupné i pro uživatele iOS přes Safari.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru