Vánoční přání s opicí

Za netradiční vánoční akcí stojí Agentura Stance Communications, jež jí dala vzniknout pospolu se společností Hewlett-Packard. „Vánoční opice“ je určena pro všechny, kteří se chtějí přes sociální sítě bavit a ještě navíc možná vyhrát vánoční dárek.
reklama

Pro začátek je nutno se zaregistrovat na webu www.vanocniopice.cz, kde lze vytvářet originální koláže s vánoční tématikou a ty poté zaslat svým známým a kamarádům. Poslat lze buď přímo obrázek, e-mail jako unikátní URL odkaz či foto tradičně vytisknout na vlastní tiskárně. Tato stránka se soutěží bude otevřena všem do 7. ledna 2010.

Vánoční přání s opicí

Zajímavé je však především to, že web Vánoční opice funguje jako microsite, která je propojená s komunitní sítí Facebook. Návštěvníci této stránky dostanou možnost vytvořit vánoční pozdravy pomocí přednastavených šablon a fotografií svých známých. Ty lze do aplikace nahrát přímo nebo je získat z profilových fotografií v síti Facebook.

Zdroj: Tisková zpráva Stance Communications

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru