Vánoční přání s opicí

Reklama

Za netradiční vánoční akcí stojí Agentura Stance Communications, jež jí dala vzniknout pospolu se společností Hewlett-Packard. „Vánoční opice“ je určena pro všechny, kteří se chtějí přes sociální sítě bavit a ještě navíc možná vyhrát vánoční dárek.

Pro začátek je nutno se zaregistrovat na webu www.vanocniopice.cz, kde lze vytvářet originální koláže s vánoční tématikou a ty poté zaslat svým známým a kamarádům. Poslat lze buď přímo obrázek, e-mail jako unikátní URL odkaz či foto tradičně vytisknout na vlastní tiskárně. Tato stránka se soutěží bude otevřena všem do 7. ledna 2010.

[inline:vanocni_opice.jpg]

Zajímavé je však především to, že web Vánoční opice funguje jako microsite, která je propojená s komunitní sítí Facebook. Návštěvníci této stránky dostanou možnost vytvořit vánoční pozdravy pomocí přednastavených šablon a fotografií svých známých. Ty lze do aplikace nahrát přímo nebo je získat z profilových fotografií v síti Facebook.

Zdroj: Tisková zpráva Stance Communications

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Zajímavý nápad, hlavně je přání interaktivní a je propojené s facebookem, takže zdroj obrázků na pohlednice je hodně rozsáhlý. Některé pohlednice jsou též nabízeny na http://www.mmsprani.cz

Přidat komentář