Valve vydalo Steam Mobile pro iOS a Android

Uživatelé Steamu se dočkali a po letech získali přístup k této herní platformě ze svých mobilních zařízení s Androidem a iOS.

Reklama

Hned na začátku je třeba podotknout, že Steam Mobile Valve uvolnilo v betaverzi, takže se mohou vyskytnout nějaké chybky. Aplikace umožňuje chatovat s přáteli, číst si novinky ze světa her, procházet dostupné a zlevněné tituly nebo sledovat profily jiných uživatelů. Uživatelé při procházení katalogu her mohou tyto také přidávat na svůj “wishlist” nebo si je z mobilního telefonu rovnou zakoupit - hrát však budou moci pouze ze svého počítače/Macu.

I tak se aplikace může hodit, pokud jste na cestách a nechcete, aby vám utekla nějaká zajímavá sleva. O Steam Mobile se spekulovalo již v březnu roku 2011 a hráči si pokládají stále tu samou otázku: proč Valve neprodává hry na mobilní telefony? Společnost se k tomu nijak nevyjádřila, můžeme tak jen doufat, že se s uvolněním Steam Mobile blýská na lepší časy a Valve přece jen nějaké hry pro mobilní telefony chystá. Steam Mobile lze stahovat z App Store nebo Android Marketplace

Zdroj: Techspot


Reklama

Přidat komentář