Valve vydalo Steam Mobile pro iOS a Android

Uživatelé Steamu se dočkali a po letech získali přístup k této herní platformě ze svých mobilních zařízení s Androidem a iOS.
reklama

Hned na začátku je třeba podotknout, že Steam Mobile Valve uvolnilo v betaverzi, takže se mohou vyskytnout nějaké chybky. Aplikace umožňuje chatovat s přáteli, číst si novinky ze světa her, procházet dostupné a zlevněné tituly nebo sledovat profily jiných uživatelů. Uživatelé při procházení katalogu her mohou tyto také přidávat na svůj "wishlist" nebo si je z mobilního telefonu rovnou zakoupit - hrát však budou moci pouze ze svého počítače/Macu.

I tak se aplikace může hodit, pokud jste na cestách a nechcete, aby vám utekla nějaká zajímavá sleva. O Steam Mobile se spekulovalo již v březnu roku 2011 a hráči si pokládají stále tu samou otázku: proč Valve neprodává hry na mobilní telefony? Společnost se k tomu nijak nevyjádřila, můžeme tak jen doufat, že se s uvolněním Steam Mobile blýská na lepší časy a Valve přece jen nějaké hry pro mobilní telefony chystá. Steam Mobile lze stahovat z App Store nebo Android Marketplace

Zdroj: Techspot


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru