V Praze se odehraje největší středoevropské setkání fanoušků Apple

Ve dnech 15. - 16. února se v Praze uskuteční festival s názvem iCON Prague, který se má stát největším středoevropským setkáním příznivců a uživatelů zařízení, příslušenství a softwarových řešení od společnosti Apple.
reklama

V rámci hlavního programového bloku s názvem iCON EXPO, jen bude pro veřejnost volně přístupný, proběhne prezentace několika desítek vystavovatelů příslušenství Apple spolu s přednáškami pro uživatele. Podle organizátorů festivalu jsou "vzhledem k neustále stoupající oblibě zařízení Apple k návštěvě iCON EXPO zváni nejen ti, kdo iPhone, iPad nebo Mac již aktivně používají, ale také zájemci o více informací, rady a doporučení."

Vstup na iCON EXPO je po oba dny zcela zdarma. Prodej vstupenek na specializované přednášky a semináře právě začal. „V České republice se k oblibě značky Apple hlásí na sociální síti Facebook více než 380 000 lidí. Společnost Apple ale nikde na světě konference, nebo setkání uživatelů sama nepořádá. Proto jsme se rozhodli uspořádat si ji sami, v rámci komunity,” uvedl Petr Mára, jeden z organizátorů iCON Prague. 

Další program iCON Prague nabízí specializované bloky pro registrované účastníky zahrnující prezentace, workshopy a odborné panely v těchto oblastech:

• iCON LIFE se zaměřením na zábavu a fenomén značky Apple

• iCON BUSINESS pro zájemce z řad podnikatelů a firem, kde budou prezentována 

data o efektivitě a způsobech využití produktů Apple ve firmách

• iCON EDU, kde budou podrobně představeny možnosti využití iPadu ve vzdělávání

Novinky, podrobný program, informace o hostech, registracích, objednávkách a prodeji vstupenek na specializované části programu jsou k dispozici na www.iconprague.com.

Zdroj: TZ

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru